Rubriky:

Itálie

Legendární útočník Baggio by mohl trénovat fotbalisty Modeny

7. července 2012 16:44 - Modena

Legendární útočník Roberto Baggio se možná znovu brzy objeví ve velkém fotbale. Pětačtyřicetiletý Ital, kterého proslavila skvělá technika, góly a také cop, získal trenérskou licenci druhé třídy a zvažuje nabídku druholigové Modeny.

"Jakmile jsem se dozvěděl, že má licenci, hned jsem na něho pomyslel. Budeme o tom diskutovat příští týden," řekl listu Corriere dello Sport bývalý Baggiův agent Antonio Caliendo, který pro Modenu nyní pracuje jako poradce.

"Je to charakter, nelze na něj zapomenout. Byl by to hezký způsob, jak oživit své jméno po celém světě," dodal Caliendo.

Baggio zmizel z fotbalového dění po ukončení kariéry v roce 2004. Za reprezentaci dal 27 gólů a odehrál 56 zápasů, oblékal dresy Fiorentiny, Juventusu, milánských celků AC i Interu a naposledy Brescie. Před dvěma lety částečně pracoval pro svaz.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..