Rubriky:

Itálie

Maradona by rád trénoval milovanou Neapol

17. října 2013 22:10 - Milán

Slavný argentinský fotbalista Diego Maradona by rád trénoval Neapol, jejímž byl během hráčské kariéry idolem a dvakrát ji dovedl k titulu v italské lize. Dvaapadesátiletý mistr světa z roku 1986 je momentálně bez trenérského angažmá, zato Rafael Benítez je na neapolské lavičce úspěšný a s týmem je na druhém místě tabulky Serie A.

 

"Až Benítez odejde, chci Neapol trénovat," prohlásil dnes Maradona v Miláně během reklamy na videoseriál o svém životě. Ten byl pestrý nejen po fotbalové stránce, ale i kvůli skandálům s drogami. "Trenéři se mění po celém světě, ale ze mě mají strach. Proto teď nikde nejsem," vysvětlil.

S Neapolí slavil Maradona ligový titul v letech 1987 a 1990. Když s fotbalem skončil, vedl dva kluby v rodné Argentině a pak tamní reprezentaci. Naposledy do loňska působil v Dubaji. Drogy jsou pro něj prý dávno uzavřenou kapitolou. "V únoru to bude deset let, co jsem s nimi měl naposledy co společného," dodal.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..