Rubriky:

Itálie

Trenér Allegri prohlásil, že v létě v AC Milán skončí

31. prosince 2013 15:12 - Milán

Trenér Massimiliano Allegri má v plánu po sezóně skončit na lavičce fotbalistů AC Milán, kterým se v italské lize na podzim vůbec nedařilo. Po 17 kolech jsou v tabulce až na třináctém místě.

 

Petr Hloušek, Právo

"Tohle byly mé rozhodně poslední Vánoce v AC," řekl v rozhovoru pro Gazzetta dello Sport Allegri, který koučuje milánský klub čtvrtou sezónu. "V červnu klub opustím," uvedl v dalším interview pro list La Repubblica šestačtyřicetiletý kouč, který získal s AC v roce 2011 mistrovský titul.

Na jaře chce Allegri zachránit sezonu úspěchem v Lize mistrů, v níž se Milán dostal jako jediný z italských zástupců do osmifinále, v kterém narazí na Atlético Madrid. "Chci udržet Milán v Evropě. Máme na to pět měsíců a čeká nás tvrdá práce. Můžeme své cíle naplnit, upínáme se také k poháru," řekl Allegri.

O nápravu reputace hodlá usilovat také v Serii A. "Poslední čtyři měsíce byly příšerné. V novém roce to musíme zkusit vytáhnout aspoň na třetí místo. Máme velkou ztrátu, ale musíme získat co nejvíce bodů, i když to bude těžké

ČTK

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..