Rubriky:

Itálie

Levačka, která ani po jedenácti letech nezrezivěla. Takhle školil obávaný exekutor přímáků

28. července 2017 18:34 - Turín/Praha

Svého času patřil mezi fotbalisty s nejpreciznější kopací technikou, jeho přímých kopů se obávali snad všichni brankáři. A přestože bývalý srbský obránce Siniša Mihajlovič skončil s aktivní hráčskou kariérou už před jedenácti lety, na svém umění nic neztratil. Přesvědčil o tom při tréninku italského FC Turín, jehož je koučem.

Dnes osmačtyřicetiletý Mihajlovič, spolumajitel rekordu italské nejvyšší soutěže v počtu gólů z přímých kopů, si na tréninku turínského klubu postavil těsně za hranici šestnáctky několik balónů a pak už nechal promlouvat svou obávanou levačku.

O 28 let mladší krajan Vanja Milinkovič-Savič byl v brance v roli statisty, míč totiž ve všech třech případech skončil v pravém horním růžku svatyně, takže se Milinkovič-Savič po něm mohl jen ohlédnout. Až při čtvrtém pokusu se trenér rozhodl mladého gólmana ušetřit, aby si připsal alespoň jeden zákrok...

škv, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..