Rubriky:

Itálie

Hamšík má namířeno do Číny! Italové za něho žádají milióny

8. června 2018 11:26 - Neapol/Bratislava/Praha

Už se rozhodl! Hvězdný slovenský středopolař Marek Hamšík opustí Neapol a jeho další štací má být Čína, píšou slovenská média. Podle informací portálu fotball-italia.net v případě přestupu podepíše Hamšík tříletý kontrakt s ročním příjmem rovných 10 miliónů eur (v přepočtu více než čtvrt miliardy korun).

 

Vlastimil Vacek, Právo

Třicetiletý kapitán vicemistra italské Série A touží po změně a na jeho volbě odejít nic nezměnila ani schůzka s novým trenérem Carlem Ancelottim a prezidentem klubu Aureliem De Laurentiisem. Vedení Neapole však nemíní pustit svoji dlouholetou oporu za méně než 30 miliónů eur.

Případný zájemce z čínské nejvyšší soutěže by tedy musel zaplatit minimálně 60 miliónů eur, protože při přestupech do nejlidnatější země světa existuje stoprocentní daň, která následně putuje na rozvoj tamní fotbalové mládeže, připomíná web slovenského deníku Pravda.

mm, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..