Rubriky:

1. liga

Fandové Slavie zaútočili na příznivce Plzně, zraněn byl jeden muž

2. října 2010 16:29 - PRAHA

Fandové pražské Slavie se po pátečním utkání první fotbalové ligy střetli s příznivci plzeňského klubu, zraněním to pravděpodobně odnesl jeden z fanoušků. Pražská policie dnes uvedla, že skupina slávistů po zápase v hlavním městě napadla fandy Viktorie Plzeň, na které házela kameny.

 

Petr Horník, Právo

Po útoku odvezla záchranka jednoho člověka do nemocnice a podle informací ČTK musel být operován. Podle neoficiálních zdrojů z fanouškovských kruhů měl proraženou lebku.

Policie uvedla, že zatím neví, jak byl muž zraněn. Pokud to jeho zdravotní stav dovolí, policisté ho v neděli vyslechnou a potom rozhodnou o dalších krocích.

Podle webových stránek fanoušků z Plzně zaútočili slávisté nedaleko od stadiónu v Edenu házením ohňů a kamenů. "Tento hrdinný útok odnáší nejhůř jeden z normálů, který končí na operaci s proraženou lebkou po zásahu kamenem / dlažebkou," uvádějí stránky.

Plzeňské podle webových stránek slávistických fanoušků napadla přibližně čtyřicítka "ultras" a deset "chuligánů". Web tvrdí, že létaly ohně, kameny a kostky.

Fotbalisté Slavie podlehli vedoucí Plzni 0:1.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..