Rubriky:

1. liga

SESTAVA KOLA: Klokani prohnali Plzeň, také Zlín měl senzaci na dosah

9. srpna 2016 15:55 - Praha

Favorité se trápí, soutěž objevuje nové neokoukané tváře. A tak třeba fotbalisté Bohemians sahali po výhře na hřišti mistrovské Plzně, takový Zlín přišel o vítězství na Slavii dokonce až v poslední sekundě nastavení. Strůjci překvapivého vývoje dramatických duelů samozřejmě nechybějí v ideální sestavě 2. kola fotbalové ePojistovna.cz ligy podle Sport.cz.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Klokani se mistra nelekli. Jejich kouč Koubek uplatnil dokonalé znalosti ze svého nedávného působiště a zkomplikoval Plzni život nasazením několika nových tváří. Dobře udělal, čerstvě angažovaný gólman Budinský mužstvo podržel a také druhý host ze Sparty se předvedl. Syn známého otce Martin Hašek mladší jeden gól dal a druhý měl na noze.

Zlín pak zase udělal zápas v Edenu. Vedl nad Slavií o dva góly a o výhru přišel až v poslední sekundě. Aktivitou hýřil exslávista Vukadin Vukadinovič, který střílel i nahrával. Dařilo se také Holíkovi a svůj výkon ozdobil parádním gólem.

Plný bodový zisk hájí už jen dva týmy. Mladé Boleslavi výhru v Příbrami trefil Rada, o vítězný gól Jablonce proti Hradci Králové se pak postaral obránce Beneš.

Jediný bod zatím získal Liberec, jemuž proti Jihlavě nestačila ani Barošova trefa. V dresu Vysočiny na sebe při návratu k Nise upozornil exliberecký Rabušic. Trápí se i Sparta, její prapor v Teplicích držel aspoň Konaté.

Na Slovácku zahrál velmi dobře Néstor z Dukly, nováčkovi z Karviné odvedl dobré služby obránce Janečka.

Sestava 2. kola fotbalové ePojistovna.cz ligy podle Sport.cz:
Budinský (Bohemians) - Konaté (Sparta), Beneš (Jablonec), Janečka (Karviná) - Hašek (Bohemians), Rada (Mladá Boleslav), Holík (Zlín), V. Vukadinovič (Zlín) - Néstor (Dukla), Baroš (Liberec), Rabušic (Jihlava).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..