Rubriky:

Fortuna liga

Dukla po úspěšném testu angažovala záložníka Doumbiu

21. prosince 2017 16:37 - Praha

Fotbalová Dukla získala záložníka Mohameda Doumbiu z Pobřeží slonoviny. Hráč, který v pondělí oslaví 19. narozeniny, uspěl na zkoušce a s pražským klubem podepsal čtyřletou smlouvu.

 

fkdukla.cz

Doumbia naposledy působil ve finském druholigovém celku Ekenäs Idrottsförening. Během týdenního testu za Duklu nastoupil i v listopadové přípravě s Olympií Praha.

"Rok působí ve druhé finské lize, je tedy adaptovaný na evropský fotbal a prostředí. Za týden zde prokázal všechny předpoklady, které byly vidět z doporučení. Jednali jsme s agenturou a klubem, hodně jsme stáli o to, abychom ho přivedli," řekl pro web dejvického klubu sportovní ředitel Günter Bittengel.

Po konci podzimní části ligy Doumbia v Praze úspěšně absolvoval i zdravotní testy a prohlídky, takže jeho přestupu do Dukly nic nebránilo.

„Když jsem se dozvěděl o zájmu Dukly, snažil jsem se ze všech sil, abych sem přišel. Slyšel jsem, že se tady hraje pěkný fotbal a že se tu velmi dobře trénuje. Zapůsobil na mě hlavní trenér i celý tým, všichni se ke mně chovali skvěle, když jsem zde byl na testech. Udělám všechno pro to, abych byl pro Duklu přínosný," líčí Doumbia.

dos, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..