Rubriky:

Fortuna liga

Gól, který obletí polovinu Evropy! Lepší než Beckham, chválí kouč Stochovu parádu

3. února 2018 20:30 - Dubaj

Mají se čím chlubit, i když Šachtaru Doněck nakonec těsně 2:3 podlehli. Přípravný duel fotbalistů pražské Slavie v Dubaji ozdobil výstavní gól Miroslava Stocha, který brankáře nachytal dalekonosnou střelou z vlastní poloviny.

O2 TV Sport

„Fantastický pocit! Něco takového se mi povedlo poprvé v kariéře. Častokrát jsem snil nebo si promítal v hlavě, jaké to může být dát takový gól z vlastní půlky. Teď se mi podařil, tak jsem rád," usmívá se střelec Miroslav Stoch v rozhovoru pro klubové stránky.

https://www.facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal/videos/10156073107399231/

„Měli jsme menší faul na vlastní polovině. Ve většině zápasů se snažím všímat, jak daleko stojí brankář a tenhle stál extrémně vysoko. Tak jsem si rychle řekl o míč, asi třikrát jsem na Kubu Hromadu zakřičel, tak mi to rychle posunul a pak jsem se snažil jen rychle vystřelit. Měl jsem pravdu, stál extrémně vysoko, takže neměl šanci balón doběhnout. Chvála bohu, že jsem trefil bránu," líčí slovenský záložník.

Vysloužil si samozřejmě pochvalu od trenéra. „Myslím, že Stochův gól obletí polovinu Evropy. Viděl jsem spoustu gólů z dálky, ale tohle bylo možná nejdál. Možná i dál než Beckham. Krásná rána, krásné rozhodnutí, krásný gól, krásná trajektorie... Myslím, že překvapil nás všechny, kam to kope," kvituje Jindřich Trpišovský.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..