Rubriky:

Fortuna liga

Stupidní zásah vlastních fanoušků! Sešívaní se před derby strachují o kapitána

14. března 2018 14:55 - Praha

Blahořečí fanouškům, že je dohnali k úžasnému obratu posledního duelu s Olomoucí. Na druhou stranu si ve fotbalové Slavii klepou na čelo nad stupiditou některých vlastních příznivců, kteří při oslavě gólu zranili kapitána mužstva. Start Milana Škody v sobotním derby na Spartě je tak ohrožen a marodka je navíc širší. V přiloženém videu se můžete podívat, jak situaci líčí trenér Jindřich Trpišovský.

Sport.cz

Škodova vyrovnávací trefa divoký obrat nedělního duelu s Olomoucí (3:1) nastartovala. Při oslavě gólu však došlo ke kuriózní situaci. Část fanoušků povalila reklamní panel, který spadl kapitánovi sešívaných na nohu a pochroumal mu vazy.

„Šlo o zákrok zezadu, který si nepohlídal," zlehčuje situaci trenér Jindřich Trpišovský. Nicméně je znát, že má velké vrásky.

„Do sobotního derby na Spartě budu v pořádku," ujišťoval hned po zápase Milan Škoda.

Jeho start na Letné je ovšem nadále ohrožen.

„Celý lékařský tým musí dělat maximum, aby dal Milana do pořádku. Spolu s ním po Olomouci vypadl ještě jeden hráč, který dnes ani netrénoval. Máme na hraně až sedm hráčů. Pokud by se nikdo z nich neuzdravil, bylo by sestavení týmu pro derby hodně složité," kaboní se Trpišovský během středečního odpoledne.

Již proti Olomouci mu chyběli Sýkora, Zmrhal, Kúdela, Ngadeu či Mingazov.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..