Živě

Významné prestižní ocenění české firmy na Kongresu ESTO

11. června 2014 18:45 - Praha

Minulý týden se uskutečnil v tureckém Istanbulu tradiční výroční kongres ESTO (European Synthetic Turf Organisation). ESTO sdružuje více než 20 nejdůležitějších výrobců umělých fotbalových trávníků a dalších přibližně 60 přidružených členů.

 

Petr Horník, Právo

V rámci této nejdůležitější akce roku byly historicky podruhé vyhlášeny fotbalové ceny ESTO Awards. Jako první v pořadí byla vyhlášena cena Community Award, což je cena pro společnost, která v období posledních dvou let realizovala nejlepší projekt z hlediska podpory rozvoje fotbalu v Evropě.

Vítězem se stala česká firma Sport-Technik Bohemia, člen ESTO a Asociace zhotovitelů fotbalových hřišť s umělými trávníky v ČR, v jejichž čele stojí jako ředitel a prezident Milan Vopička. Oceně byl vynikající počin realizace hřiště s umělým trávníkem dle projektu Victor pro fotbalovou mládež ve věku 6-12 let v moderní hale Tréninkového centra fotbalové mládeže v Českých Budějovicích.

Toto hřiště se špičkovým umělým trávníkem slouží nejen k tréninkovým účelům, ale je přímo i vylajnované k utkání těch nejmladších tj.: 4+1, 5+1 a 7+1.

Společnost Sport-Technik Bohemia ve spolupráci s FAČR darovala toto hřiště bezúplatně Tréninkovému centru mládeže v Českých Budějovicích.

Další již individuální ceny získali Frans Hamerling z firmy Ten Cate, Jean Michael Berly z Francouzské Fotbalové Federace a Oliver Ash z anglického fotbalového klubu Maidstone United FC.

dos, Sport.cz

Časová osa: Zprávy z FAČR

Filtr článků - Zprávy z FAČR