Rubriky:

První liga

Za Jágrem dorazil mezinárodní sextet. Za všechno mohl český student

10. prosince 2018 10:02 - Praha

I ve svých šestačtyřiceti letech je Jaromír Jágr hokejovým pojmem po celém světě. Po jeho návratu z NHL byli na kladenském stadionu k vidění zámořští novináři, nedávno i výprava z Číny a v sobotu dokonce skupinka fandů z Norska, Francie, Španělska a Maďarska.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na první pohled nebylo utkání Kladna s Porubou ničím výjimečné. Domácí splnili roli favorita a vyhráli 3:1. V hledišti ale kromě stabilní fanouškovské základny přibyla i skupinka příznivců, pro které byl duel 32. kola Chance ligy premiérový.

Tu tvořily dvě fanynky z Norska a dvě z Francie, jeden fanoušek ze Španělska a další z Maďarska. A co dělali v České republice? Přijeli za českým kamarádem, se kterým dříve studovali v Norsku. „Hokej jsme nikdy předtím naživo neviděli, byla to moc hezká zkušenost, kterou jsme si užili," konstatoval Španěl Juan, který si na památku koupil i Jágrův dres.

Ve své domovině nejvíce sleduje fotbal. A vzhledem k tomu, že je ze Sevilly, fandí místnímu FC, za který od této sezony chytá Tomáš Vaclík. „Jo toho znám,“ smál se Juan.

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: První liga

MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..