Úlet v první lize! V přerušené hře úmyslně vypálil po rozhodčím. Jakého se dočkal trestu?

7. února 2019 17:44 - Praha

Stopku na šest zápasů vyfasoval od disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje čtyřiatřicetiletý útočník prvoligové Poruby Michal Vymazal. Minulou středu totiž v utkání proti Frýdku-Místku ztratil nervy a v přerušené hře úmyslně vystřelil puk po hlavním rozhodčím.

 

http://www.hcporuba.cz

Sudí Michal Dědek šest minut před koncem duelu zdviženou pravicí signalizoval faul domácích, kterého se dopustil právě Vymazal. V přerušené hře pak olomoucký rodák ve vzteku odpálil kotouč směrem k Dědkovi, který stačil zvednout nohu a puku se tak vyhnul.

Vymazal kromě dvou minut za podržení obdržel od rozhodčích i trest ve hře a zápas pro něj předčasně skončil. Od disciplinárky následně vyfasoval další postih, když mu byla zastavena činnost do 20. února, tedy na šest duelů.

Přišel tak o středeční zápas s Prostějovem, nezahraje si ani proti Vsetínu, Benátkám nad Jizerou, Jihlavě, pražské Slavii a Přerovu. Do akce se bude moci vrátit na poslední dvě utkání základní části, do play off první ligy Poruba nepostoupí.

škv, Sport.cz

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..