Rubriky:

První liga

V prvoligovém Chomutově skončili trenér Štrba i manažer Hudáček

28. listopadu 2019 16:33 - Chomutov

Hokejisté prvoligového Chomutova jsou bez trenéra. Dosavadní kouč Martin Štrba se s vedením dohodl na odchodu, končí i sportovní manažer Vladimír Hudáček. Klub na svém webu oznámil, že nový trenér bude znám nejpozději do týdne.

 

Josef Pešout

Piráti prohráli ve středu na ledě Litoměřic vysoko 3:8. V prvoligové tabulce jsou šestí pouze díky skóre před Havířovem a Slavií, a to především zásluhou povedených výkonů v domácím prostředí. Podle nového hracího systému zbývají čtyři kola do konce první části soutěže, po níž bude šestnáctičlenná tabulka rozdělena na dvě poloviny. Na devátou Jihlavu a desátý Prostějov má Chomutov, který ještě v minulé sezoně startoval v extralize, nyní šestibodový náskok.

"Výkonnost mužstva se i vinou častých zásahů do kádru nestabilizovala a vše vyvrcholilo výkonem v Litoměřicích. Jasným cílem je zůstat v první osmičce a cítili jsme, že mužstvo potřebuje impulz," uvedl výbor zapsaného spolku Piráti Chomutov, který je stoprocentním vlastníkem akciové společnosti, jež zajišťuje chod seniorského týmu.

České Budějovice ve šlágru první ligy rozstřílely Vsetín

Vedle Štrby skončil také Hudáček. "Představy manažera a výboru spolku o budoucím směřování sportovní části se začaly rozcházet způsobem, který neumožňoval další pokračování spolupráce," vysvětlil výbor.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..