Litoměřice - Č. Budějovice 4:6Hokejisté Motoru České Budějovice vedou první ligu už o 33 bodů

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v dohrávce 3. kola nadstavby první ligy v Litoměřicích 6:4 a vedou tabulku už o 33 bodů před druhým Chomutovem. Motor bodoval v devátém utkání za sebou a jen jednou při této sérii našel přemožitele. Domácí Stadion si naopak připsal čtvrtou porážku z posledních pěti duelů.

V úvodním dějství Litoměřice dvakrát smazaly náskok favorita, ve druhé třetině se role otočily a dvakrát dorovnali manko Jihočeši. Ve 43. minutě otočil stav na 5:4 ve prospěch Motoru obránce Jakub Suchánek a necelých pět minut před koncem dovršil výsledek Jakub Babka.

Dohrávka 3. kola nadstavby první hokejové ligy - o pořadí v play off:
Litoměřice - Motor České Budějovice 4:6 (2:2, 2:2, 0:2)
Branky: 8. Strejček, 17. Korkiakoski, 22. Klejna, 35. Kangas - 2. Holec, 16. J. Kloz, 28. Christov, 40. Z. Doležal, 43. Suchánek, 56. Babka. Rozhodčí: Petružálek, Wagner - Hejl, Maštalíř. Vyloučení: 4:7. Využití: 3:1. Diváci: 1276.