Rubriky:

První liga

Chomutovský exodus začíná! Hned devět hráčů Pirátů odchází do stejného klubu

23. července 2020 10:36 - Praha

Hned devět hokejistů Chomutova, který ve středu kvůli dluhům vzdal účast v Chance lize a v příští sezoně bude hrát jen ústecký krajský přebor, odchází do prvoligové Kadaně. K Trhačům se od Pirátů vrací i jejich někdejší kouč Jaroslav Beck, který doplní duo trenérů Petra Rosola a Vladimíra Jeřábka.

 

Jan Pidrman, www.piratichomutov.cz/

V Kadani se bude od neděle hlásit hned devět dosavadních chomutovských hokejistů - brankář Richard Běhula, obránci Radek Havel, Vít Seemann, Jakub Šuráň a útočníci Jakub Chrpa, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Jakub Veselý a Jakub Jaroš.

S výjimkou nejmladšího zmíněného Jakuba Šuráně, který v osmnácti letech spadá ještě mezi juniory, už má zbylá osmička hráčů zkušenost s tuzemskou druhou nejvyšší soutěží. Čtveřice Jan Svoboda, Seemann, Chrpa, Havel patřila v uplynulém ročníku mezi opory Pirátů.

Zásadní otázky a odpovědi v kauze Chomutov: Co teď bude dál s klubem i hráči? Plus další fakta

Osmašedesátiletý kouč Jaroslav Beck už v Kadani působil v letech 2014 až 2017 a je posledním trenérem, pod kterým se Trhači dostali do play off. Poslední dvě sezony vedl jako hlavní trenér chomutovské juniory.

Bývalý bek Chomutova se pustil do svazu, ten se brání: Je hloupé svalovat zodpovědnost na jiné!

škv, Sport.cz

Časová osa: První liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..