Frýdek-Místek - Vrchlabí 3:5Vrchlabí vyhrálo ve Frýdku-Místku a navázalo na zisk z Přerova

Frýdek-Místek

Hokejisté nováčka Vrchlabí vyhráli v předehrávce 9. kola první ligy na ledě Frýdku-Místku 5:3 a posunuli se v neúplné tabulce na 11. místo o skóre za svého dnešního soupeře. Navázali na pondělní vítězství v dohrávce 1. kola v Přerově 3:2 po samostatných nájezdech a v pátém utkání v sezoně oslavili třetí výhru.

Hokejisté Vrchlabí - ilustrační foto.

Do vedení se dostal jako první už ve čtvrté minutě Frýdek-Místek díky brance Radka Veselého, ale 71 sekund před koncem úvodní třetiny vyrovnal Ondřej Matýs a ve 23. minutě otočil stav Pavel Mrňa. Domácí smazali ztrátu v čase 33:16 v přesilové hře díky Milanu Mikulíkovi, ale po 15 sekundách závěrečné části vrátil Vrchlabí vedení Ondřej Chrtek.

Ve 45. minutě zvýšil náskok hostů v přesilovce čtyř proti třem Tomáš Nouza a vzápětí upravil už na 5:2 Matej Paulovič. Za domácí už jen zkorigoval výsledek v 53. minutě svým druhým gólem v utkání Veselý.

Předehrávka 9. kolo první hokejové ligy:
Frýdek-Místek - Vrchlabí 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Branky: 4. a 53. R. Veselý, 34. Mikulík - 19. Matýs, 23. Mrňa, 41. Chrtek, 45. Nouza, 48. Paulovič. Rozhodčí: Fiala, Kašík - Konvička, Kráľ. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Bez diváků.