Kolín - Havířov 3:2Kolín zdolal Havířov a vyhrál doma počtvrté za sebou

Hokejisté Kolína zdolali v dohrávce 24. kola první ligy Havířov 3:2 a posunuli se z 15. na 13. místo. Nováček druhé nejvyšší soutěže díky čtvrté domácí výhře za sebou poskočil právě před Havířov, který si připsal čtvrtou prohru v řadě, i před Ústí nad Labem.

V polovině úvodní třetiny se dostali do vedení hosté díky brance Martina Adamského. Mezi 31. a 33. minutou otočili stav Lukáš Krejčík a Václav Jankovský.

V čase 51:12 zvýšil na dvoubrankový náskok pro Kozly Zdeněk Král. Za 114 sekund zkorigoval stav Filip Seman, ale těsné vedení už Kolín udržel.

Dohrávka 24. kola první hokejové ligy:
Kolín - Havířov 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Branky: 31. L. Krejčík, 33. Jankovský, 52. Z. Král - 11. Adamský, 54. F. Seman. Rozhodčí: Pilný, Květoň - Bohuněk, Bělohlav. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Bez diváků.