Frýdek-Místek - Kolín 2:3 snFrýdek-Místek ani na pátý pokus doma neuspěl a podlehl Kolínu po nájezdech

Frýdek-Místek

Hokejisté Frýdku-Místku podlehli v předehrávce 10. kola první ligy Kolínu 2:3 po nájezdech a ani na pátý pokus v sezoně doma nevyhráli. Nestačilo jim vedení 2:0 a připsali si sedmou prohru z devíti utkání v sezoně. I přesto se dostali na 13. místo před Ústí nad Labem. Dvanáctý Kolín jim díky třetí výhře za sebou ale unikl na rozdíl tří bodů.

Ilustrační foto.

Domácí otevřeli v čase 27:41 skóre, když se střelou od modré čáry prosadil Mikuláš Zbořil. Ve 45. minutě zvýšil David Bartoš po přihrávce Ondreje Šedivého. Necelých osm minut před koncem dostal Kolín zpět do hry v přesilové hře Jan Veselý a za tři minuty Štěpán Matějček. Výsledek otočil jediný úspěšný exekutor v nájezdech Václav Čížek.

Předehrávka 10. kolo první hokejové ligy:
Frýdek-Místek - Kolín 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Branky: 28. M. Zbořil, 45. D. Bartoš - 53. J. Veselý, 56. Matějček, rozhodující sam. nájezd Čížek. Rozhodčí: Jechoutek, Vrba - Kleprlík, Otáhal. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváci: 696.