Jágr povede hokejové Kladno místo rezignujícího výkonného ředitele

1. července 2014 12:33 - Kladno

Po třech letech končí ve vedení hokejového Kladna výkonný ředitel Václav Bartoš, který se rozhodl rezignovat po sestupu do první ligy. „Zájmy klubu musí být vždy nadřazené zájmům jednotlivců,“ vysvětlil Bartoš. Kladno tak do září povede Jaromír Jágr, majoritní vlastník Rytířů. Nepočítá se s možností, že by nejslavnější odchovanec řídil kladenský celek během sezóny NHL.

 

Jan Malý

„Vizitkou klubu je A tým a v tomto směru je potřeba pracovat na nových základech. Je nutné získat zpět důvěru fanoušků a Rady města Kladna a tu dále prohlubovat tak, aby se odrazila v práci, přístupu a výsledcích," dodal odstupující výkonný ředitel na klubovém webu. Bartošův nástupce by měl nastoupit v době, kdy klub bude ekonomicky stabilizován a s ambicemi na návrat do nejvyšší soutěže, jak uvádějí Rytíři na svých stránkách.

dh, Sport.cz

Časová osa: Chance liga 2020/2021

Filtr článků - První liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..