Kladno - Prostějov 7:1Na vítězné vlně. Kladenští hokejisté vyhráli v 1. lize čtvrtý zápas v řadě

Kladno

Kladenští hokejisté vyhráli v první lize čtvrtý zápas za sebou. Po vysokém domácím vítězství 7:1 nad předposledním Prostějovem si upevnili páté místo.

Brankář Kladna Jan Chábera - ilustrační foto

Středočeši vsadili v dohrávce 19. kola na drtivý nástup a už v osmé minutě vedli o tři góly. V druhé třetině přidali další dva, pak se do kladenské branky postavil místo zraněného Chábery náhradník Lukáš, ale to hostům pomohlo jen k jediné střelecké radosti. Na prostějovského gólmana Šimbocha domácí vyslali celkem 51 střel.

První hokejová liga - dohrávka 19. kola:
Kladno - Prostějov 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Branky: 5. Klouček, 7. Hlaváč, 8. Růžička, 26. Stach, 32. Dalecký, 48. Eberle, 51. Horna - 39. Cienciala. Rozhodčí: Bejček - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Diváci: 1716.