Hokej

Hokejisté Hradce Králové vyřadili Jihlavu z play-off první ligy

2. března 2006 21:28 - HRADEC KRÁLOVÉ

Hokejisté Hradce Králové porazili v šestém čtvrtfinálovém utkání play-off první ligy favorizovanou Jihlavu 4:0 a postoupili do semifinále. Sedmý tým po základní části vyhrál nad druhým celkem konečné tabulky celou sérii poměrem 4:2. Východočeši se v semifinále utkají s Ústím nad Labem, druhou dvojici tvoří Mladá Boleslav s Havířovem.

Hradecký tým posunul do semifinále bojovný výkon, ke kterému jeho hráče vyprovokovalo přes 7500 diváků. Domácí se ujali vedení už ve třetí minutě brankou Petra Domina. Rozhodnutí padlo v poslední pětiminutovce druhé třetiny, kdy se nejprve šťastně trefil Pavel Suchý a brzy po něm i Petr Přeučil. Výsledek zpečetil pět minut před koncem svojí druhou brankou Přeučil.

Semifinále první hokejové ligy odstartuje v neděli na stadionech v Ústí nad Labem a Mladé Boleslavi. Po čtvrtfinálových duelech na čtyři vítězné zápasy se začne nyní bojovat na tři vítězství. Série budou pokračovat na ledě lépe postavených týmů hned v pondělí, ve středu a případně ve čtvrtek se odehrají zápasy v Hradci Králové respektive Havířově. Případné páté duely mají termín v Ústí a Boleslavi v sobotu 11. března. Finále odstartuje o tři dny později.

Výsledek - čtvrtfinále, 6. zápas:
Hradec Králové - Jihlava 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Branky: 39. a 56. Přeučil, 3. Domin, 36. Pavel Suchý. Rozhodčí: Skoupý - Padevět, Čížek. vyloučení: 4:8, navíc Dobrovolný (Jihlava) 10 min. Diváci: 7528. Konečný stav série: 4:2.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Hokej

Filtr článků - Hokej

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Výsledkový mix:

Extraliga ledního hokeje
Včera základní část - 7. kolo Hradec Králové - Litvínov Hradec Králové - Litvínov 4:1
Zlín
Včera základní část - 20. kolo Č. Budějovice - Liberec Č. Budějovice - Liberec 2:3 sn
Č. Budějovice vs. Liberec
Liberec
Včera základní část - 20. kolo Sparta - Olomouc Sparta - Olomouc 7:1
20201122T16:00:00+0000
Sparta vs. Olomouc
Olomouc
Včera základní část - 20. kolo Ml. Boleslav - Vítkovice Ml. Boleslav - Vítkovice 2:4
Kontinentální liga
Dnes základní část - pondělí 23. listopadu CSKA - Novosibirsk CSKA - Novosibirsk 1:5
Dnes základní část - pondělí 23. listopadu Omsk - Kazaň Omsk - Kazaň 3:0
Dnes základní část - pondělí 23. listopadu Kunlun - Riga Kunlun - Riga 4:5 pp
Včera základní část - neděle 22. listopadu Petrohrad - Chabarovsk Petrohrad - Chabarovsk 5:3
Včera základní část - neděle 22. listopadu Nižněkamsk - Spartak Nižněkamsk - Spartak 5:2
Včera základní část - neděle 22. listopadu Čeljabinsk - Dynamo Čeljabinsk - Dynamo 2:5
20201122T13:00:00+0000
Čeljabinsk vs. Dynamo
Dynamo
Včera základní část - neděle 22. listopadu Magnitogorsk - Čerepovec Magnitogorsk - Čerepovec 1:4
Včera základní část - neděle 22. listopadu Ufa - Nur-Sultan Ufa - Nur-Sultan 4:1
zítra 17:00 Kunlun - Chabarovsk Kunlun - Chabarovsk
zítra 17:00 Čerepovec - Viťaz Čerepovec - Viťaz
zítra 17:00 Novgorod - Jekatěrinburg Novgorod - Jekatěrinburg
zítra 17:10 Minsk - Jaroslavl Minsk - Jaroslavl
zítra 17:30 Petrohrad - Nur-Sultan Petrohrad - Nur-Sultan
zítra 17:30 Soči - Spartak Soči - Spartak
zítra 17:30 Jokerit - Dynamo Jokerit - Dynamo