Rubriky:

Euro Hockey Tour

Treťjak: Oba zbývající turnaje Euro Hockey Tour mohou být v Rusku

30. prosince 2020 16:57

Rusko je připravené uspořádat oba zbývající turnaje Euro Hockey Tour, pokud by se kvůli koronavirové pandemii nemohly konat ve Švédsku a v Česku. V rozhovoru pro agenturu TASS to prohlásil prezident ruského hokeje Vladislav Treťjak.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Po listopadovém turnaji Karjala ve Finsku a předvánočním Channel One Cupu v Moskvě je další akce naplánována na 11. až 14. února do Švédska. V Česku by se pak hrálo těsně před mistrovstvím světa od 13. do 16. května.

"Pokud v obou zemích bude nadále taková složitá situace, věřím, že bychom se svazy našli společnou řeč," řekl bývalý vynikající sovětský brankář. "Pro nás je velmi důležité, aby se zbývající zápasy odehrály. Možností je několik, společně můžeme najít odpovídající řešení," dodal Treťjak.

Rusko bez porážky ovládlo oba dosavadní turnaje a vede průběžné pořadí Euro Hockey Tour s náskokem sedmi bodů před českým výběrem. Třetí jsou Finové.

ČTK

Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..