Duel Čechmánka s Brendlem skončil remízou

Remízou 2:2 v pondělí skončil duel Mory s Linköpingem ve 26. kole švédské hokejové ligy. Blíže k vítězství měl hostující tým s Romanem Čechmánkem v brance, který po dvou třetinách vedl 2:1. V polovině třetí části ale Mora po přihrávce nejlepšího střelce ligy Pavla Brendla vyrovnala a další gól už nepadl ani v prodloužení.

Roman Čechmánek ještě v dresu Karlových Varů.

Vedení v soutěži si pojistila Timra, která porazila Malmö 5:2. Druhý tým HV 71 naopak podlehl MODO 1:2 a ztrácí už čtyři body.

Espoo prohrálo ve finské lize s Lahti

Hokejisté Blues Espoo prohráli v pondělní předehrávce 31. kola finské ligy s Pelicans Lahti 2:3. Tým českého útočníka Ladislava Kohna prohrával na domácím ledě už o tři branky, a přestože ve třetí třetině dvěma góly snížil, na zvrat už nestačil.

Petrohrad vyhrál i bez Pruska nad Dynamem

Hokejisté Petrohradu zvítězili v pondělním utkání na ledě Dynama Moskva 2:1 a připsali si tak teprve osmé vítězství v normální hrací době v sezoně. V brance vítězů dostal před Martinem Pruskem přednost Sergej Belov.

Rusko - 29. kolo:
Dynamo Moskva - Petrohrad 1:2, MVD Podolsk - Čerepovec 3:2.
Finsko - 31. kolo:
Blues Espoo - Pelicans Lahti 2:3.
Švédsko - 26. kolo:
HV 71 - MODO Hockey 1:2, Mora - Linköping 2:2 (za domácí Brendl 0+1), Timra - Malmö 5:2.