Rubriky:

Tipsport extraliga

Do Sparty se vrátil po šesti letech a na kluky řval anglicky

23. července 2018 14:47 - Praha

Už jim to začalo. Hokejisté Sparty vyjeli poprvé na led. A musí si zvykat na to, že s trenérem teď musí komunikovat anglicky. „Uwe Krupp je pohodový chlapík. Ví, co chce. Angličtina určitě překážkou nebude,“ řekl po tréninku brankář Matěj Machovský. Obránce Jan Košťálek, který se do Sparty vrátil po šesti letech v zámoří, je za angličtinu rád. „I na kluky jsem dneska řval anglicky, než si člověk přivykne na češtinu.“ Co od třiadvacetiletého beka může Sparta očekávat a co mu dala zámořská mise, o tom naše video.

Sport.cz

Po příchodu Jana Košťálka nastal přetlak ve sparťanské defenzivě. Vedení pražského klubu jí vyřešilo uvolněním dalšího obránce. Před třemi týdny opustil tým Jan Švrček, teď k němu přibyl i Richard Nedomlel. Sparta se s ním domluvila na ukončení smlouvy a Nedomlel mohl zamířit na zkoušku do Hradce Králové.

"Jestli už je kádr kompletní? Je to vždy nějaký proces. Ti, co byli dnes na ledě, odvedli dobrou práci. Půjdeme ale týden za týdnem, zanedlouho nám do toho začnou přípravné zápasy a my si budeme vše pečlivě vyhodnocovat," vysvětlil trenér Uwe Krupp.

jab, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..