Zlíňany zradila koncovka. Proměňování šancí byla naše bolest, uznal Hosták po vyřazení

18. března 2019 11:04 - Mladá Boleslav

Znovu zůstali před branami čtvrtfinále. Zlínští hokejisté v rozhodující bitvě na ledě Mladé Boleslavi padli a stejně jako loni skončili v sítích předkola. Jedním z klíčových faktorů nedělní páté bitvy se staly nevyužité příležitosti, kterých si hosté vypracovali hned několik.

 

Dalibor Glück, ČTK

„V rozhodujících momentech jsme zklamali. Kéž by se tentokrát v zápasech hrálo místo gólů na střely," litoval zkušený útočník Pavel Kubiš.

Bídná koncovka ostatně Berany trápila v celé sérii. Ani v jednom z pěti utkání nevstřelili víc než dvě branky, přesto se rvali o postup. „Kluci, od kterých se góly čekali, se nepřidali. Hráli jsme na jeden gól, na druhou stranu Boleslav měla dobrou obranu," uznal.

Martin Pláněk z Boleslavi se snaží překonat brankáře Zlína Libora Kašíka.

Radek Petrášek, ČTK

„Proměňování šancí byla opravdu naše bolest," přitakal generální manažer klubu Martin Hosták. Zlíňané končí sezonu na devátém místě. Základní část však pro ně žádným propadákem neskončila, byť si start v play off definitivně zajistili až v posledním utkání s Brnem.

„Předsezonní prognózy nás posílaly do baráže, my naopak chtěli do čtvrtfinále. Těžko mluvit o kolosálním úspěchu, ale rozhodně to není žádný průšvih," ujistil Hosták. Potěšilo ho, že tým svým hokejem dokázal strhnout diváky. „Když si vzpomenu na euforii po prodloužení čtvrtého zápasu, kdy celá hala stála a zpívala...Právě kvůli tomu hokej děláme," dodal s úsměvem.

jsv, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..