Živě

Bomba, nepopsatelné chvíle, zářil třinecký univerzál Dravecký

29. dubna 2019 11:27 - Třinec

Těžko říct, jak by pouť třineckých hokejistů vyřazovacími boji nakonec dopadla, kdyby Oceláři ve svém kádru neměli Vladimíra Draveckého. Třiatřicetiletý slovenský forvard během play off vypomáhal i v obraně a nepoznali byste na něm, že na beku jen zaskakuje. Na poslední čtyři finálové zápasy proti Liberci se už ale košický odchovanec vrátil do útoku a po dvou titulech s Košicemi na Slovensku nyní slaví i zisk Masarykova poháru.

Sport.cz

„Je to bomba, nepopsatelné chvíle. I mladším spoluhráčům jsem říkal, že na takové momenty člověk nezapomíná," smál se Dravecký.

Co všechno po zisku Masarykova poháru řekl a jak si jeho univerzálnosti cenili spoluhráči, se dozvíte v přiloženém videu.

jab, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..