Rubriky:

Tipsport extraliga

Dostaneme gól a rozklepeme se jako pětiletí kluci, zoufal si brněnský Zaťovič

15. listopadu 2019 22:05 - Ostrava

Třígólové vedení po dvou třetinách utkání na ledě Vítkovic jim bylo málo. Hokejisté Komety Brno si nechali ve třetí části utkání 18. kola protéct mezi prsty a neuspěli ani v rozhodujících nájezdech. „Zápas jsme měli naprosto pod kontrolou, soupeř vůbec neděl, co hrát. Nechápu to,“ kroutil po čtvrté porážce v řadě kapitán Brna Martin Zaťovič.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

„Dostaneme první gól a začneme hrát úplně něco jiného a rozklepeme se jako pětiletí kluci. Jedem ve dvou za bránu, soupeř to hodí před ní a spoluhráč dává do prázdné. Jako žáčci," pěnil Zaťovič.

Hosté měli utkání výborně rozjeté. Využili tři úvodní přesilovky a získali pohodlný náskok. „A dostali jsme gól a najednou jsme byli strašně nervózní. Nevím z čeho, když jsme zápas měli pod kontrolou. Úplně jsme zápas odevzdali. Lajdácky, žákovské chyby. Pos.ali jsme se z toho," láteřil 34letý hokejista.

Zleva Ondřej Němec z Brna a Dominik Lakatoš z Vítkovic.

Jaroslav Ožana, ČTK

Kometa ztratila čtvrtý zápas za sebou. Značí to něco? „V útlumu nejsme. Dneska jsme měli vyhrát. Předváděli jsme, co jsme chtěli, přesilovky nám šly, hráli jsme to skoro do prázdné. To bylo pozitivní," připomněl autor druhé branky Brna.

Vítkovice čtyřmi góly otočily duel s Brnem

„Ale třetí třetina, to byla naprostá katastrofa. Já klukům do hlavy nevidím, hraju furt stejně. Ale děláme hrozné chyby, najednou odhazujeme puky a tvoříme věci, které tvořit nemáme. Ať se k tomu postaví každý sám," vybídl kabinu Zaťovič.

Hosté neuspěli ani v nájezdech. Domácího Miroslava Svobodu nepřekonal ani jeden z pěti aktérů závěrečného rozstřelu. „To je loterie, gólman nás vychytal, ale my jsme měli tři body na lopatě a připravili jsme se o ně vlastními chybami. Už jsme si něco řekli v kabině," naznačil Zaťovič.

tom, Sport.cz, Právo

O2 Sport 2:1 Zlín - Sparta 2:1   přestávka
20200118T15:00:00+0100
Zlín vs. Sparta
Zlín vs. Sparta
Zlín
Sparta

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..