Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice během pár dní získaly už druhého hráče Komety

24. ledna 2020 11:05 - Praha

V úterý získali z Komety útočníka Jana Hrušku na hostování do konce sezony, o tři dny později hlásí hokejové Vítkovice další posilu z brněnské adresy. Do ostravského klubu míří devětadvacetiletý forvard Martin Dočekal, který tak v probíhající sezoně obleče dres už třetího extraligového celku.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Dočekal začínal ročník na hostování ve Spartě, v listopadu se ale vrátil do Komety, která jej nyní pouští do Vítkovic. Ty na něj můžou po skončení sezony můžou uplatnit opci.

„Jednání mezi mnou a majitelem Komety Brno Liborem Zábranským jsme rychle dotáhli do úspěšného konce a získali jsme tak do naší ofenzivy Martina Dočekala, o kterém jsme přesvědčeni, že díky svým fyzickým dispozicím i zkušenostem bude pro náš boj o záchranu přínosem," pochvaluje si šéf Vítkovic Aleš Pavlík s tím, že Dočekal bude připraven nastoupit už v pátečním utkání proti Hradci Králové.

Třebíčský odchovanec Dočekal, který v letech 2017 a 2018 získal s Kometou mistrovský titul, odehrál v probíhající sezoně 25 utkání, v nichž vstřelil jeden gól a zaznamenal čtyři asistence.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..