Rubriky:

Tipsport extraliga

Toaletní papír na ledě a skandování: Deset, deset. Fanoušci Komety neunesli potupu

15. února 2020 11:37 - Praha

Zasypali ledovou plochu toaletním papírem. Těžko říct, proč si ho brali na extraligový zápas. Ale byli vzteky bez sebe. Fanoušci Komety Brno nemohli rozdýchat potupu, kdy jejich tým dostával v Karlových Varech nařezáno. A tak k tomu za stavu 0:7 přistoupili po svém. Svému týmu se dokonce vysmáli, když se přidali k domácím divákům a žádali, aby jejich miláčci dostali nařezáno ještě víc. Stadionem zněl pokřik: „Deset, deset!" na znamení toho, že by si Kometa zasloužila inkasovat ostudný debakl. Zápas nakonec skončil 9:1.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Když přijely Karlovy Vary do Brna naposledy na sklonku minulého roku, byla z toho velká sláva a Kometa sypala soupeři jednu branku za druhou. Výsledek 9:1 byl odrazem jednoznačné dominance. V pátek se ale na ledě soupeře nestačili divit, jelikož si týmy role prohodily a potupný debakl inkasovala právě Kometa.

„Nešlo nám nic, Energii naopak všechno. Zaslouženě nám oplatili porážku," hodnotil duel brněnský trenér Kamil Pokorný s tím, že jeho svěřencům se nedařilo proměňovat šance a naopak domácí byli hodně produktivní.

Kometa zhasla a byla ráda, že nedostala potupnou desítku

Nepomohlo ani střídání brankářů, kdy se po šesté trefě pakoval z branky zkušený Čiliak. Nastartovat tým nepomohli ani fanoušci. Ti nemohli rozdýchat potupnou prohru, za stavu 0:7 naházeli na led toaletní papír a vše podpořili skandováním: Deset, deset. Takový počet gólů v brance Komety si přáli domácí...

rjm, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..