Rubriky:

Tipsport extraliga

Zapomeňte na zelenou! Hokejové Vary mají nové dresy, klubové barvy i logo. Jak se vám líbí?

4. května 2020 09:23 - Praha

Dlouhá léta dominovala dresům hokejistů Karlových Varů zelené barva, to už ale od nové sezony platit nebude. Energie totiž v pondělí oznámila, že vstupuje do nové éry, kterou budou symbolizovat nové klubové barvy, dresy a také nové moderní logo.

 

https://hokejkv.cz

Od nadcházející sezony vyjedou Karlovarští k zápasům v tmavé černé variantě a ve světlé bílé se šedými prvky. Případné třetí dresy pak přinesou převahu šedé barvy.

Právě černá, bílá a také šedá jsou nově barvy, kterými se bude Energie nyní prezentovat. Hlavním iniciátorem přeměny byl majitel klubu Karel Holoubek a jde o snahu o moderní pojetí dynamického sportovního produktu. „Záměrem této změny bylo především posunout vizuální prezentaci klubu na novou, vyšší úroveň," uvedl Holoubek.

Společně s novými klubovými barvami mění mistr české extraligy z roku 2009 po osmnácti letech i své logo. Jeho základ je tvořen symbolem hokejky doplněný o písmeno E, které symbolizuje název klubu – Energie. Nejvýraznějším prvkem loga je zkosení písmene E, které značí dynamiku, rychlost, pohyb a energii samotnou.

Společně s primárním logem představili Západočeši i to alternativní kruhového tvaru, které potvrzuje svou symbolikou fakt, že Karlovy Vary jsou klubem z města horkých pramenů.

škv, Sport.cz

Líbí se vám nové logo Karlových Varů?


Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..