Živě

Litvínov si pojistil lídra! Nejproduktivnější hráč týmu zůstává

15. května 2020 20:13 - Litvínov

Ofenzivní lídr Richard Jarůšek se bude dál prohánět ve žluto-černém dresu. Nejlepší střelec a zároveň nejproduktivnější hráč hokejistů Litvínova minulého ročníku extraligy uzavřel s Vervou novou roční smlouvu. Severočeský klub o tom v pátek informoval v tiskové zprávě.

 

HC Verva Litvínov

Osmadvacetiletý Jarůšek přišel do Litvínova před začátkem loňské sezony ze Sparty a patřil k velkým tahounům mužstva. V 52 zápasech nastřádal 38 bodů (22+16).

Dosáhnout mety 22 gólů se přitom v základní části nepovedlo žádnému litvínovskému hráči dlouhých šest sezon. „Je to rozdílový hráč v nejlepších letech a jsme rádi, že u nás  bude Ríša pokračovat," uvedl generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Urostlý křídelník s reprezentačními zkušenostmi se stal po Pospíšilovi, Ščotkovi, Kudlovi, Mahbodovi a Hüblovi dalším hráčem, který se s Vervou domluvil na další spolupráci.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..