Živě

Vítkovice - Třinec 3:2 Vítkovice udržel v čele tabulky nájezd Petrovického

MinutaMin. Tým Hráč Akce
3. Krenželok 1:0
8. Moravec 1:1
27. Treille 2:1
33. Výtisk 2:2
65. Petrovický 3:2

25. listopadu 2008 20:58 - OSTRAVA

Vítěze vyhecovaného moravského derby mezi Vítkovicemi a Třincem určila až jedenáctá série samostatných nájezdů. Druhý bod zajistil domácím jejich kapitán Róbert Petrovický. Předtím uspěli ve třetí sérii třinecký Polák a vítkovický Kvapil.

Vítkovice se ujaly vedení už ve třetí minutě, když v oslabení ujel Krenželok a překonal Vojtka a byly na koni. Až do konce základní hrací doby měly více brankových možností než Třinec, ale rozbily se o stěnu jménem Vojtek.

Ale i domácí tým měl v brance výtečného strážce. Například když Pinc ve 45. minutě zlikvidoval šanci Martynka, byla hala na nohou. V prodloužení měli hosté výhodu početní převahy 4 proti 3 nejdříve 77 sekund a na jeho konci dalších 66 sekund, ale nevyužili ji.

Alois Hadamczik, trenér Vítkovic: „Byl to urputný hokej jako v play-off. Velice korektní. Zranil se nám Ujčík a byla to citelná ztráta.“

Antonín Stavjaňa, trenér Třince: „S bodem jsme spokojeni. Mohli jsme mít i tři, kdyby Pinc skvěle nevychytal Martynka, či dva, kdybychom využili přesilovek v prodloužení a některý z ,mnoha mečbolů při samostatných nájezdech. .“

Vítkovice Steel - Oceláři Třinec 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Krenželok (Burger, M. Barinka), 27. Treille (Svačina, R. Hruška), rozhodující nájezd Petrovický - 8. D. Moravec (Polák), 33. Výtisk (Polanský). Rozhodčí: Minář - Guth, Křivský. Vyloučení: 9:10, navíc Malec (Třinec) 10 minut. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 5623.
Vítkovice: Pinc (na nájezdy Štěpánek) - Krstev, M. Barinka, Kuboš, Stehlík, Jurečka, Ovčačík, Voráček - Petrovický, Burger, Krenželok - Ujčík (31. Roman), Šimíček, Svačina - Treille, R. Hruška, Kvapil - Klimek, Štefanka, Varaďa. Trenéři: Hadamczik, Konečný a Moták.
Třinec: Vojtek - Vosátko, Gureň, Sekeráš, Výtisk, D. Seman, Malec, Kania - Kanko, D. Moravec, Polák - Balej, Polanský, Kováčik - Tomík, Peterek, Martynek - Pánik, Piecha, Hampl. Trenéři: Stavjaňa a Juřík.

ko, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..