Rubriky:

Tipsport extraliga

Třinec - Vítkovice 2:3

Třinec s Vítkovicemi potřetí prodlužovaly, bod navíc brali hosté

MinutaMin. Tým Hráč Akce
6. Květoň 1:0
31. Kvapil 1:1
44. Květoň 2:1
47. Ujčík 2:2
62. Jurečka 2:3

9. ledna 2009 20:04 - TŘINEC

Dvě třetiny nepřineslo prestižní derby mezi Třincem a Vítkovicemi nic než boj. A v něm jenom sem tam parádní kousek. Jako byla Malcova přihrávka Květoňovi do jízdy ve druhé domácí přesilovce. Byl z toho gól a Třinec měl mírně navrch, protože důsledně bránil.

Ve 32. Malce napodobil jiný obránce Vosátko a nabil pušku třetímu nejúspěšnějšímu v kanadském bodování Polanskému. Ten si však na Pince nepřišel. Domácí se tomu divili a hosté ihned předvedli, že umějí stejnou akci. Burger namazal Kvapilovi, jenž se neukvapil a vyrovnal.

V závěrečné třetině se hrálo v obrovském tempu nahoru dolů. Oba týmy využily jednu přesilovku a spálily bezpočet šancí, takže se muselo prodlužovat. Štěstí nahrálo Jurečkovi, k němuž se odrazil puk a on přesnou ranou vystřelil dva body Vítkovicím.

Předčasně skončilo utkání pro vítkovického kapitána Petrovického. V 11. minutě po souboji u mantinelu ho odvezli spoluhráči z ledu skoro bezvládného a s podezřením na otřes mozku byl ihned převezen do nemocnice, kde zůstal na pozorování.

Oceláři Třinec - Vítkovice Steel 2:3 v prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 7. D. Květoň (Malec, Seman), 45. D. Květoň (D. Moravec) - 32. Kvapil (Burger), 48. Ujčík (M. Barinka), 63. Jurečka. Rozhodčí: Minář - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:8, navíc Gureň - Kvapil oba 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 4087.
Třinec: Vojtek - Vosátko, Gureň (21. - 30. Kania), Sekeráš, Výtisk, Seman, Malec - Lušňák, Piecha, D. Moravec - Balej, Polanský, Polák - D. Květoň, Peterek, Martynek - Zeliska, Pánik, Steber. Trenéři: Stavjaňa a Juřík.
Vítkovice: Pinc - Jurečka, M. Barinka, Krstev, Stehlík, Suchý, Ovčačík, Tichý - Petrovický (15. Strapáč), Burger, Kvapil - Ujčík, R. Hruška, Ondřej - Klimek, Štefanka, Krenželok - od 27. min. navíc Mikula, Szturc. Trenéři: Hadamczik, Konečný a Moták.

ko, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..