Rubriky:

Tipsport extraliga

Důras se dočkal branky

10. ledna 2009 10:37

Devět zápasů čekal v dresu Mladé Boleslavi na gól útočník Michal Důras, jenž přišel před měsícem z Plzně. „Nemohl jsem si na první trefu najít lepší chvíli. Sice mi při zakončení sjel puk z hole, naštěstí prošel Mensatorovi pod betonem do sítě,“ říkal autor vítězné branky proti Karlovým Varům.

Mozkem rozhodující akce se stal Radim Vrbata. „Skvěle tam podržel puk a udělal mi prostor,“ pochválil navrátilce z NHL Důras. „Každým přibývajícím zápasem o sobě víme víc a víc. Hlavn, že se povedlo urvat důležité dva body. Bylo až frustrující, jak se nedařilo přelstít varskou obranu, ale nakonec jsme se nadechli k obratu,“ líčil Vrbata.

„Šťastný kontaktní gól deset minut před koncem třetí třetiny, kdy si tam bránící Prošek sám srazil puk, nám vlil krev do žil. Potom se povedlo Vary zatlačit a dočkali jsme se výhry,“ doplnil 27letý Důras.

kez, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..