Mladoboleslavský útočník Důras ví, že se od něj góly očekávají

31. března 2009 07:25 - MLADÁ BOLESLAV

Střeleckým trumfem boleslavských hokejistů v baráži o extraligu proti Ústeckým Lvům se stává útočník Michal Důras. První výhru svým gólem pečetil, o druhou se výhradně zasloužil.

 

HC Lasselsberger Plzeň

„V lajně s Boháčem a Klimentou jsem chytil formu a vím, že se ode mne góly očekávají. Vyrovnání na 1:1 sice s námi zatřáslo, zbytečně jsme se zatáhli, ale v prodloužení se povedlo zvednout hlavu. Ústí se zřejmě vidělo už v nájezdech, my mu ale chtěli ukázat, že v útočné fázi jsme lepším týmem,“ vyprávěl Důras.

Více o druhém barážovém utkání zde.

Hosté litovali promarněných šancí. „Když jsme konečně dali gól, byl to velký impuls. Přestali jsme být zakřiknutí, naše hra se o dost zlepšila a snažili jsme se hodně střílet, jenže efekt to nemělo. Teď musíme dvakrát vyhrát doma,“ tvrdil ústecký obránce Jiří Zeman.

„Soupeř se hodně tlačil do branky, docela jsem se zapotil, ale nakonec jsme byli šťastnější a stojíme v půli cesty k udržení se v extralize,“ mínil domácí Marek Schwarz s třiatřiceti úspěšnými zásahy.

kez, Právo

ČT sport Liberec - Třinec dnes 18:30
20210422T18:30:00+0200
Liberec vs. Třinec
Liberec vs. Třinec
Liberec
Třinec

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..