Živě

Hokejovým rozhodčím bude dál šéfovat Šindler. Kdo povede další komise?

14. července 2020 14:32 - Praha

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) schválil hlasováním per rollam složení komise rozhodčích, disciplinární, sportovně-technické a smírčí komise ČSLH. Další komise budou odhlasovány na zasedání výkonného výboru v srpnu.

 

Milan Malíček, Právo

Předsedou komise rozhodčích se opět stal Vladimír Šindler. Členy jsou Stanislav Barvíř, Pavel Halas, Luboš Chytil, Milan Kolísek, Rudolf Potsch a František Rejthar.

Předsedou disciplinární komise ČSLH, která má na starosti zejména Chance ligu a druhou ligu a dosud ji vedl Aleš Kmoníček, se stal ředitel extraligy Josef Řezníček. Dalšími členy byli zvoleni Martin Loukota, Pavel Setikovský, Pavel Smažil, Vladimír Šindler a Antonín Vansa.

Ředitel extraligy Josef Řezníček (vlevo) a předseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král.

BPA

Sportovně-technickou komisi povede předseda Antonín Vansa, který tak nahradí Josefa Řezníček. Ten je nově jedním z členů komise, stejně jako Martin Loukota, Pavel Setikovský, Pavel Smažil a Vladimír Šindler.

Smírčí komise ČSLH bude pracovat ve složení předseda Josef Řezníček a členové Lukáš Kuhajda s Antonínem Vansou.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..