Rubriky:

Tipsport extraliga

Kometa už našla náhradu za Plekance. Získala českého mistra světa

18. srpna 2020 11:33 - Praha

Hokejová Kometa už našla náhradu za útočníka Tomáše Plekance, který v minulým týdnu v klubu skončil z vážných osobních důvodů, když mu onemocněla maminka. Brňané se dohodli na smlouvě s jiným zkušeným centrem Jakubem Klepišem. Šestatřicetiletý mistr světa z roku 2010 se už připojil k týmu.

 

Jiří Grulich, https://www.hc-kometa.cz/

Klepiš působil posledních pět sezon v Mladé Boleslavi, po té uplynulé mu ale v Bruslařském klubu vypršel kontrakt a k podepsání nového nedošlo.

V Brně s ním počítají do středu druhé útočné formace.

Nečekaný konec. Plekanec nebude hrát za Kometu Brno

Pro pětinásobného účastníka světových šampionátů bude Kometa čtvrtou extraligovou destinací. Klepiš v tuzemské nejvyšší soutěži začal před osmnácti lety v pražské Slavii, s níž získal dva mistrovské tituly, nastupoval i za Třinec.

Jakub Klepiš mění Mladou Boleslav za Kometu Brno.

Vlastimil Vacek, Právo

Šikovný pravák má na svém kontě i zisk dvou Gagarinových pohárů s Ufou a Dynamem Moskva, v KHL rovněž oblékal dres Omsku a pražského Lva. Ve slavné NHL odehrál 66 zápasů za Washington, za Färjestad si vyzkoušel i švédskou nejvyšší soutěž.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..