Rubriky:

Tipsport extraliga

Brněnský zadák Zubíček utrpěl tříštivou zlomeninu čelistní kosti

29. prosince 2009 21:17 - BRNO

Obránce hokejistů Komety Brno a kapitán týmu Pavel Zubíček utrpěl v úterním extraligovém utkání se Zlínem po zásahu pukem tříštivou zlomeninu čelistní kosti. Pětatřicetiletý Zubíček byl okamžitě převezen do Fakultní nemocnice v Bohunicích, kde podstoupil operaci.

 

NOVINKY/Ondřej Lazar Krynek

"Kromě zlomeniny má Pavel i tržnou ránu v obličeji. Zuby ale vyražené nemá," řekl ČTK vedoucí hokejistů Komety Ota Železný. Zubíček se zranil ve 14. minutě, když při bránění nestačil zareagovat na tvrdou střelu zlínského zadáka Martina Hamrlíka od modré čáry.

"Pavel obětavě skočil do rány a dnešní body patří také jemu. Bylo to pro něj nepříjemné a velmi bolestivé zranění a pro tým bylo těžké se z toho dostat," poznamenal po výhře 4:3 trenér hokejistů Komety Brno Vladimír Jeřábek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..