Rubriky:

Tipsport extraliga

Slaney: neúnavný bijec i velký smolař

18. ledna 2011 09:56 - PLZEŇ

Angažmá v Plzni přijal obránce John Slaney i kvůli příbuzenskému vztahu se spoluhráčem Jaroslavem Modrým, jejich manželky jsou sestry. Na 38letého kanadského hokejistu se však v extralize lepí smůla, podruhé v sezóně utrpěl otřes mozku.

„Do každého souboje jde nebojácně, ale zase jel ze zápasu na nosítkách rovnou do nemocnice,“ líčí důsledky Slaneyho karlovarské srážky u mantinelu s Melenovským asistent kouče Milan Razým a připomíná jeho let do Plzně vrtulníkem s podezřením na poranění páteře. „To se naštěstí nepotvrdilo a už je doma. Nikdo netuší, kdy se bude smět vrátit na led,“ říká trenér.

Slaney, jenž má na kontě 268 zápasů v NHL, už v polovině října odnesl vážným zraněním souboj u hrazení s Matějovským z Boleslavi. „Vedle otřesu mozku měl tehdy i dvakrát zlomenou čelist. Léčení urychlilo, že dostal nějaké zvláštní destičky, a sotva chytil herní rytmus, přišel další malér,“ říká Razým.

kez, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..