Rubriky:

Tipsport extraliga

Obránce Derner prodloužil s Libercem smlouvu do roku 2014

23. února 2011 17:47 - LIBEREC

Hokejový obránce Lukáš Derner bude nadále působit v Liberci, s kterým prodloužil smlouvu až do konce sezony 2013/14. Za určitých okolností ale může sedmadvacetiletý zadák, který má na kontě i jeden start v českém národním týmu, v létě 2013 odejít do zahraničí. Uvedly to oficiální internetové stránky Bílých Tygrů.

 

Jan Handrejch, Právo

"Lukáš je naším odchovancem a jeho přínos pro tým rok od roku roste. Letos se již řadil mezi hlavní opory defenzivy, když ve dvojici s Výtiskem týmu dodával potřebnou dávku razance a agresivity," prohlásil generální manažer Liberce Ctibor Jech. "Věříme, že jeho výkony budou mít nadále stoupající tendenci a Lukáš si opět řekne o šanci v reprezentačním týmu."

Derner si v této sezoně připsal v 44 zápasech v dresu druhého nejlepšího celku dlouhodobé části pět bodů za dvě branky a tři asistence. Nasbíral sedm kladných bodů za účast na ledě při vstřelených a inkasovaných gólech. Za šest ročníků v nejvyšší soutěži sehrál celkem 292 utkání a nasbíral 30 bodů za 13 tref a 17 přihrávek.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..