Útok posledního týmu extraligy Pardubic posílil Kanaďan

11. listopadu 2020 21:47 - Pardubice

Poslední tým hokejové extraligy Pardubice posílí kanadský útočník Anthony Camara. Sedmadvacetiletý rodák z Toronta hrál naposledy za švédský klub HV 71, předtím působil v dánském Odense, Štýrském Hradci v mezinárodní lize EBEL a německém Iserlohnu.

 

hcdynamo.cz

Za tři sezony v Evropě nastřílel Camara ve 134 zápasech 55 gólů a přidal 64 asistencí. "Zaměřili jsme se na hledání útočníka, který je produktivní a dává góly, což není v rozjeté sezoně jednoduché. Anthonyho jsme sledovali, konzultovali jsme ho v klubech, ve kterých působil. Je to hráč s velmi dobrým výběrem místa, vhodný do přesilovek, co má rychlou a nebezpečnou střelu," uvedl na klubovém webu sportovní ředitel Dynama Dušan Salfický.

Camaru draftoval v roce 2011 Boston ve 3. kole jako 81. hráče v pořadí, v NHL ale nikdy nenastoupil. V zámoří působil do roku 2017 v nižších soutěžích, v sezoně 2012/13 hrál na mistrovství světa dvacítek, na kterém Kanaďané skončili čtvrtí.

Dusno v Pardubicích! Majiteli dochází trpělivost, trenér kvůli odmítnutí testů na covid-19 končí

ČTK

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..