Strašidelný zápas, běduje po výprasku Zábranský. Doufá, že facka tým probere

24. listopadu 2020 23:02 - Mladá Boleslav

Počtvrté v sezoně se zapsal do střelecké listiny, což byla ale pro hokejistu Libora Zábranského po debaklu 4:11 slabá útěcha. Karlovy Vary dostaly v Mladé Boleslavi těžce naloženo a jen o chloupek unikly tuctu gólů ve své síti.

 

Radek Petrášek, ČTK

„Strašidelný zápas od nás," durdil se obránce Energie po porážce 4:11. „Po pěti parádních zápasech přišla facka, kterou jsme si za výkon zasloužili. Snad nás probere a budeme hrát příště o hodně líp," utrousil Zábranský po úterní extraligové partii.

Lázeňský tým přijel do města automobilů posilněn šňůrou výher, zaskočil domácí Mountfield HK, vyšlápl si i na lídra z Plzně, jenže na kvalitní výkony v Boleslavi nenavázal. Už v první třetině obdržel pět branek a s výsledkem se v dalším průběhu marně snažil pohnout. „Prohrát třetinu 0:5 je strašný. Nemůžeme se vymlouvat, co čí byla chyba, prostě jsme to tady nezvládli jako tým," lamentoval dvacetiletý bek.

Šťastný oslnil explozí! Čtyři góly? Naposledy snad v šesté třídě, šátral v paměti

Na chmury ale není prostor. On i jeho parťáci mají nyní dva dny volna na to, aby výprask vytěsnili z hlavy. V pátek dostanou šanci na reparát v souboji proti Vítkovicím. „Nehroutí se svět, byl to jeden zápas. Možná dobře, že zdravá facka přišla teď než někdy v pozdější části sezony. Musíme spadnout zpátky na zem a v pátek předvést, že jsme dobrej tým," burcuje mladík.

Věří, že se Západočeši z výprasku oklepou a proti Ostravanům zase najedou na vítěznou vlnu. „Myslím, že to ukáže charakter mužstva," dodává Libor Zábranský, syn majitele, generálního manažera a trenéra brněnské Komety, z níž ve Varech hostuje.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..