Bílí Tygři chtějí zůstat nahoře. Ale musíme ještě hodně pracovat, tvrdí Kalous

18. října 2011 11:39 - LIBEREC

Třebaže hokejisté Liberce měli v neděli zápasové volno, udrželi se i přes víkend na čele tabulky extraligy. V ní zatím Bílí Tygři nasbírali dvaadvacet bodů, z toho plnou polovinu v posledních čtyřech vystoupeních. „Vyhráli jsme čtyřikrát po sobě, což při vyrovnanosti soutěže není častý jev,“ říká trenér Jiří Kalous.

 

Petr Horník, Právo

Tým táhne kapitán Petr Nedvěd s osmi góly a stejným počtem asistencí. „Jeho výkony mluví samy za sebe. Ale naše hra nestojí jen na něm, i když je jasným lídrem. Čím více hráčů se bude prosazovat, tím lépe pro nás. Minule v Litvínově se hned dvakrát trefil Antonín Dušek, který prolomil čekání na gól. Přitom i předtím se dostával do šancí,“ rozebírá kouč.

První místo v tabulce nepřeceňuje. „V současné době to ještě nic neznamená. Máme sice v herním projevu momenty, se kterým jsem spokojen, ale najdou se i rezervy. Jestliže se chceme pohybovat nahoře až do konce základní části, musíme ještě hodně pracovat a minimalizovat výpadky, které asi přijdou na každý tým,“ uvažuje Kalous.

Liberečtí mají před sebou zápasy v Plzni a Třinci. Tedy na ledě jednoho z letošních favoritů a poté na půdě obhájce titulu. „V Plzni půjde v úterý o přímý souboj o první místo. A Třinec jde výkonnostně nahoru. Ale nerozlišujeme zápasy proti těžkým a teoreticky přijatelnějším soupeřům. Ke všem utkáním se snažíme přistupovat stejně s cílem uspět,“ dodává liberecký trenér.

eš, Sport.cz, Právo

ČT sport Liberec - Třinec dnes 18:30
20210422T18:30:00+0200
Liberec vs. Třinec
Liberec vs. Třinec
Liberec
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..