Rubriky:

Tipsport extraliga

Slávisté na chvíli zapomněli na hokej, navštívili děti v nemocnici

11. listopadu 2011 20:25 - PRAHA

Hokej není vše. Po prohraném zápase se svět nezboří, bolest a smutek z neúspěchu na ledu se nevyrovná dětskému pobytu v nemocnici. Poznali to i hokejisté Slavie, kteří navštívili onkologické oddělení fakultní nemocnice Motol. Trojice Petr Kadlec, Lukáš Krenželok a Tomáš Hertl přišla rozdávat dárky.

 

www.hc-slavia.cz

Hokejisté Slavie nepředvedli podobnou akci poprvé. Nyní se vydali do nemocnice v reprezentační přestávce, kdy i oni potřebují přijít na jiné myšlenky. Jejich výsledky v extralize totiž nejsou k chlubení.

Kapitán Kadlec, zkušený Krenželok a Hertl, jeden z benjamínků mužstva, navštívili onkologii a hematologii, jejich kroky vedly také na pediatrii, kde rozdávali plyšáky, dárky, fotili se a podepisovali. Ve čtvrtek žádný dres, pro tentokrát se hokejisté neobešli bez ústních roušek a ochranných obleků, které museli navléci na civilní oblečení.

Děti v nemocnici sice neprožívají lehké časy, ale na zvídavosti jim toto neubralo. Hokejisté museli odpovídat i na otázky, jak často trénují, jak moc hokej bolí, ti starší se nebáli ani zeptat na výši finanční odměny ve Slavii.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..