Rekord některé hráče možná svazoval, tvrdil Vydarený

22. listopadu 2011 21:13 - OSTRAVA

Třicetiletý rekord českobudějovických hokejistů v počtu vyhraných zápasů v řadě venku odolal. Jihočeši ho dnes mohli překonat vítězstvím v Ostravě, ale mečbol na ledě vicemistra promarnili a v repríze loňského čtvrtfinále prohráli 0:3.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

České Budějovice měly na dosah rekordní sedmé vítězství, které by vstoupilo do klubových dějin. Na pohoštění, které v případě úspěchu slíbil připravit generální manažer František Joun, si tak musejí nechat zajít chuť.

"Říkal jsem si, že nám to možná mohli říct až po utkání. Ono to nepřináší nic dobrého a je to pak v podvědomí. Některé hráče to může i svazovat. Možná to bylo na škodu," řekl novinářům českobudějovický obránce René Vydarený.

O vítězi rozhodl už první gól v utkání, u kterého právě Vydarený nechtěně asistoval. Střela vítkovického obránce Reháka si zahrála biliár mezi bruslemi Vydareného a vítkovického útočníka Ondreje Šedivého, od něhož doputovala až za brankovou čáru

"Ještě jsem si v první chvíli říkal, že mě to trefilo dobře a půjde to do rohu. Ale bohužel to trefilo dalšího hráče a šlo to do brány. To se stává," řekl Vydarený.

Jen smolný gól však za porážkou Jihočechů nemohl. Podle Vydareného dnes výkon Českých Budějovic nedosahoval parametrů z minulých kol. "Dneska jsme nehráli vůbec dobře, celkově jako tým. Chybělo tomu něco navíc. Byli jsme takoví nemastní neslaní," tvrdil Vydarený.

Hosté se nedokázali za celé utkání vyrovnat s defenzivnějším stylem soupeře a podruhé v sezoně neskórovali. "Vítkovice hrály doma, ale bránily. Daly pak gól z přesilovky, a když jsme si nějaké šance vytvořili i my, nedali jsme je. Nebylo to prostě ono," dodal Vydarený.

ČTK

O2 Sport 3:0 Třinec - Ml. Boleslav 3:0 dohráno
20210415T19:00:00+0200
Třinec vs. Ml. Boleslav
Třinec vs. Ml. Boleslav
Třinec
Ml. Boleslav
ČT sport 1:2 Sparta - Liberec 1:2 dohráno
20210415T17:00:00+0200
Sparta vs. Liberec
Sparta vs. Liberec
Sparta
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..