Olomouc získala z Komety dvacetiletého útočníka Kunce

27. ledna 2021 15:58 - Praha

Po návratu obránce Petera Tršky hlásí hokejová Kometa ve středu i jeden odchod. Brňané pouští do Olomouce na přestup dvacetiletého útočníka Michala Kunce.

 

Instagram hcolomouc

„Věděl jsem o tom asi tři týdny dopředu, ale měl jsem zraněnou nohu, takže jsem to nemohl urychlit. Doufám ale, že jsem tu ve správný čas," prohlásil Kunc pro oficiální stránky Kohoutů.

Do extraligy v dresu Komety poprvé nakoukl v říjnu 2019. V uplynulé sezoně naskočil do sedmi duelů, v té aktuální do osmnácti. Dohromady si připsal dvě asistence.

„Víme, že má dobrý pohyb i dobré zakončení. Je mu dvacet, takže si myslím, že budoucnost je před ním. Samozřejmě jsme se na to dívali i vzhledem k budoucnosti. Je to kvalitní hráč, který toho má hodně před sebou," uvedl olomoucký trenér Jan Tomajko.

Návrat po čtyřech letech! Kometa získala obránce, který jí pomohl k mistrovskému titulu

„Ještě toho tolik odehraného nemá. Myslím, že může hrát na jakémkoliv postu, což je jeho obrovská výhoda. Jaké to bude mít v týmu, to se ještě uvidí. Takový typ hráče ale chceme do našeho týmu, protože dobře bruslí, je talentovaný a věříme, že se bude ještě zlepšovat," dodal Tomajko.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..