Živě

Jágrovi dal kvůli Mladé Boleslavi košem. Jenže přichází nečekaná změna

13. května 2021 14:46 - Praha

Před dvěma týdny pomohl Kladnu k návratu do extraligy, kterou si ale měl zachytat nikoliv za Rytíře, nýbrž za Mladou Boleslav, která jej v první květnový den po otevření přestupového okna ohlásila jako jednu z posil. Jenže sedmadvacetiletý slovenský hokejový brankář Andrej Košarišťan nakonec v tuzemské nejvyšší soutěži nebude působit vůbec. Po roce se vrací do Košic, kde bude hostovat.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

„Košice mě velmi chtěly, zatímco v Boleslavi bych bojoval jen o post dvojky. Tak mě klub pustil do Košic na hostování. Cítím, že v týmu máme nedokončenou misi," uvedl Košarišťan pro slovenský deník Šport a poukazoval na fakt, že Bruslařský klub má ve svém kádru brankářský tandem Jan Růžička - Gašper Krošelj.

Košarišťan zamířil do Kladna před rokem z Košic, v jejichž dresu si dobrými výkony získal místo i ve slovenské reprezentaci. Za Rytíři odchytal v součtu základní části a play off první ligy 36 duelů, v nichž měl úspěšnost zákroků 90,85 procent a průměr 2,31 inkasovaných gólů na zápas.

Boleslav odtajnila nové tváře. Přicházejí reprezentanti i kladenský hrdina

Mladá Boleslav dosud Košarišťanův odchod do Košic nepotvrdila.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..