Živě

Rakušan Lakos po nepřesvědčivých výkonech v Chomutově skončil

19. října 2013 12:27 - Chomutov

Hokejisty Chomutova opouští rakouský obránce André Lakos, který nenaplnil očekávání. Letní posila Pirátů v týmu skončila poté, co do klubu přišel bývalý český reprezentant Angel Krstev.

 

Ondřej Hájek, ČTK

„Od angažmá André Lakose jsme si slibovali více. Bohužel jako cizinec nepřevyšoval domácí hráče, a proto jsme se dohodli, že pro obě strany bude lepší, když spolupráci ukončíme," řekl trenér Jiří Čelanský klubovému webu.

Čtyřiatřicetiletý Lakos nastoupil za Chomutov naposledy minulou neděli v Plzni při porážce 2:3. V pátek, kdy Piráti podlehli doma 1:4 Kladnu, už nehrál. V předchozích dvanácti extraligových kolech si dvoumetrový účastník devíti světových šampionátů a olympijských her v Salt Lake City připsal dvě asistence.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..