Slovenský hokejista Dej prodloužil v Hradci smlouvu

30. ledna 2014 09:30 - Hradec Králové

Slovenský hokejista Rastislav Dej bude i nadále působit v Hradci Králové. Mountfield na pětadvacetiletého útočníka uplatnil opci a prodloužil s ním kontrakt na příští sezónu. Uvedly to oficiální stránky extraligového klubu.

 

Vít Šimánek, ČTK

"Rastislav Dej je velmi platným hráčem pro naše mužstvo. Pevně věříme, že se Rasťovi bude dařit minimálně jako doposud a bude i nadále základním článkem našeho týmu," řekl generální manažer Hradce Králové Aleš Kmoníček.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

V této sezóně si Dej připsal ve 29 zápasech 18 bodů za devět branek a stejný počet asistencí. Celkem má bývalý hráč Karlových Varů na kontě v české nejvyšší soutěži 348 utkání a 116 bodů za 48 tref a 68 přihrávek.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: